s-panel.lv > S HALLE – gatavs risinājums jūsu biznesam

Gatavs risinājums jūsu biznesam!

s halle ražotne

S Halle ir gatavi angāri tirdziecības, ražošanas, noliktavu, lauksaimniecības un darbnīcu telpām.

Ir jautājumi?

Mūsu inženieris atbildēs uz visiem neskaidrajiem jautājumiem.

angāru cenas

S Halle - angāri tirdziecības, ražošanas, noliktavu, lauksaimniecības un darbnīcu telpām

GATAVS RISINĀJUMS

Mēs piedāvājam jau gatavu,
izstrādātu risinājumu.

ĪSI TERMIŅI

Angāru montāža notiek 3 nedēļu
laikā pēc līguma noslēgšanas.

PIEEJAMA CENA

Pieejama cena.
Nav projektēšanas izmaksu.
s-halle sarkans sendvičpaneļu angārs
s-halle sendvičpaneļu angārs
s-halle angāra telpas
s halle ražotnes jumts

Tirdzniecības un noliktavu angārs “S HALLE” ir projektēts kā rūpnieciska tipa objekts ar divslīpju jumtu, kura platums ir 12,0 m, bet garums var būt jebkurš – pēc klienta vajadzībām ar soli 6 m, piem., 12х24 m, 12х30 m, 12х36 m. Skeleta struktūra ļauj to pagarināt par vairākiem segmentiem.

Sienas un jumtu paneļi

Sakarā ar prasībām, kurām ir jāatbilst šādiem objektiem, mūsu piedāvātā halle ir izolēta ar biezu poliuretāna slāni. Sienas korpuss ir izgatavots no 120 mm bieza sendvičpaneļa ar poliuretāna pildījumu un apšuvumu no abām pusēm, kas pārklāts ar poliesteru. Jumtam arī izmanto 120 mm biezus sendvičpaneļus.
Sendvičpaneļi to izturības un labās siltumizolācijas dēļ ir optimāls risinājums karkasa ēku izveidošanai. Sendvičpaneļiem ir raksturīgi augsti siltumizolācijas parametri, kas padara tos par ekonomiski izdevīgāko risinājumu būvniecībā. To izgatavošanas laikā tiek izmantotas novatoriskākās tehnoloģijas, pateicoties kurām ir iespējams sasniegt mazu būvmateriāla svaru un augstu tā izturību.

Gaisma

Tirdzniecības un sabiedriskās halles virsgaismu izgatavošanai tiek izmantota PVC Wall sistēma, kas sastāv no daudzkameru polikarbonāta paneļiem ar biezumu 40 mm un alumīnija profiliem. Polikarbonāta paneļi ir savienoti viens ar otru ar mēli un gropi, turklāt paneļa slēdzene dod iespēju piestiprināt pie konstrukcijas tos tādā veidā, lai nebūtu redzams stiprinājums. Sendvičpaneļu sienu, pateicoties speciāli izstrādātai polikarbonāta struktūrai, raksturo ļoti labi izturības parametri un siltumizolācija (1,5 W / m2K). Var izmantot arī PVC logus.

Tērauda konstrukcija

Mūsdienīga dizaina sistēma. Mūsu uzņēmums angāru būvniecībā izmanto modernās projektēšanas metodes, vienlaikus nodrošinot maksimālu konstrukcijas ekonomiskumu un izturību: tērauda elementi, kas aizsargāti pret koroziju ar karstās cinkošanas palīdzību un izgatavoti atbilstoši standartam; jumta rāmji ir ar slīpumu aptuveni 10° leņķī (aptuveni 18%).

Halles iekšpusē nav balstu, un segmentētais dizains ļauj to vēlāk pagarināt jebkurā laikā.
Iekārta ir pilnībā saliekama, paredzēta demontāžai, ar iespēju to vairākkārt montēt.
Standarti, kas ir struktūras statisko aprēķinu pamatā:
PN-EN 1991-1-3 1. Eirokods: Iedarbības uz konstrukcijām. 1. – 3. Daļa:
Vispārīgas darbības – sniega slodze.
PN-EN 1991-1-4 1. Eirokodekss: Iedarbības uz konstrukcijām. 1.-4. Daļa:
Vispārīgas darbības – vēja darbība.
PN-90 / B-03200 Tērauda konstrukcijas. Statiskie aprēķini un dizains.

Pamati

Halles jeb angāri tiek pakļauti strukturālai pielāgošanai atbilstoši apstākļiem, kas valda tās novietošanas vietā. Halle ir piestiprināta ar tērauda enkuriem pie iepriekš sagatavotiem pamatiem.

Pielāgošanas nosacījumi

Halles tiek pakļautas arhitektūras un struktūras pielāgošanai atbilstoši to izvietojuma apstākļiem. Ja zāle tiks izmantota ilgāk par 120 dienām, pēc būvatļaujas jāvēršas attiecīgajā birojā. Dokumentācija ir pakļauta arhitektūras un struktūras pielāgošanai. Personai, kas veic pielāgošanu, būtu jāreaģē uz pieņemtajiem aprēķina un tehnoloģiskajiem pieņēmumiem, kad tie ir precizēti.

Mēs optimizēsim un sagatavosim jums izdevīgāko piedāvājumu!

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU