s-panel.lv > Services > Jumta profili > Jumta panelis ZIPP

Vajadzīga palīdzība?

Sazinieties ar mums
pa t. +371 24 33 24 33 vai aizpildiet pieprasījuma formu!

SAZINĀTIES

JUMTA PANELIS ZIPP

ZIPP jumta panelim ir daudz priekšrocību, taču galvenās no tām ir montāžas ērtības un ātrums. Tā izskats atgādina klasiskos jumta paneļus, taču plašais profils ļauj nodrošināt īpaši plašu pārklājumu, kas nozīmē, ka jumta klāšana aizņem daudz mazāk laika nekā izmantojot tradicionālos jumta paneļus.

Ekonomisks

Dubultplatums, salīdzinot ar standarta jumta paneļiem, ļauj optimizēt jumta seguma izmaksas.

ekonomisks jumta panelis zipp
bend lock jumta panelis zipp

Bend Lock

Īpaša paneļa mala jumta dzegas daļā maskē un aizsargā nogriezto malu un novērš nepieciešamību uzstādīt skrūves.

Profilējums

Loksnes virsmas gareniskā mikroprofilēšana samazina paneļa plakanās daļas vicināšanās iespēju.

Tehniskā specifikācija

Efektīvais platums: 1065 mm
Kopējais platums: 1102 mm
Loksnes biezums: 0,5 – 0,7 mm
Paneļa augstums: 25 mm
Paneļa garums: min. 1000 mm / maks. 10 000 mm
Jumta slīpuma leņķis: > 9°

PĀRKLĀJUMI UN KRĀSAS

herculit

Tas ir pārklājums, kas izstrādāts ciešā sadarbībā ar vadošo laku ražotāju labākajām tērauda rūpnīcām Eiropā. Daudzus gadus ilgā esošo pārklājumu izpēte un klientu vajadzību uzraudzība, īpašu uzsvaru liekot uz jumiķu vajadzībām, ir ļāvuši mums vienā izstrādājumā apvienot tik daudz dažādu priekšrocību. HERCULIT ir poliuretāna poliesteris ar augstu izturību pret mehāniskiem bojājumiem un 35 μm biezumu.

ultimat

35 μm biezs pārklājums ar ļoti augstu korozijas un UV izturību (RC4/RUV4). ULTIMAT pārklājums ar graudaino struktūru, ko iedvesmojusi daba, nesatur hromu un smagos metālus un ir zaļš, pārstrādājams produkts. Metāla loksnes, kas pārklātas ar ULTIMAT elastīgo pārklājumu, var profilēt ļoti zemā temperatūrā.

POLIESTER STANDARD [RAL]

Pamata organiskais pārklājums ar biezumu 25 μm. Virsma ir viendabīga, gluda – spīdīga vai metāliska. Materiāls ar ļoti plašu pielietojumu klāstu. Tas ir pieejams plašā krāsu klāstā, kas aprakstīts, izmantojot universālo RAL diagrammu.

ICE COVER ZM [ICEP]

Biezs (35 μm) organiskais pārklājums ar interesantu kristālisku tekstūru, kas atgādina biezi uzklātu krāsu. Kodols ir ar cinka un magnija sakausējuma pārklājumu tērauds, kas nodrošina uzlabotu aizsardzību pret koroziju. Rezultāts ir ievērojams pretestības pieaugums pret balto un sarkano koroziju RC3 vidēs.

Garantijas laiks: 35 gadi*
* garantija Detalizēti nosacījumi ir norādīti garantijas talonā.

alucinks

Tā ir tērauda loksne, kas no abām pusēm pārklāta ar alumīnija-cinka sakausējumu, kas ir līdzīgs karstās cinkošanas procesam. Pateicoties tam, tas atbilst visstingrākajām lokšņu izturības pret atmosfēras koroziju un koroziju mitrā vidē prasībām. Tam ir arī aizsargājošs Easyfilm polimēru pārklājums.

Garantijas laiks: 25 gadi*
* garantija Detalizēti nosacījumi ir norādīti garantijas talonā.

Mēs optimizēsim un sagatavosim jums izdevīgāko piedāvājumu!

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU