s-panel.lv > Services > Jumta profili > Moduļu jumta panelis FIT

Vajadzīga palīdzība?

Sazinieties ar mums
pa t. +371 24 33 24 33 vai aizpildiet pieprasījuma formu!

SAZINĀTIES

MODUĻU JUMTA PANELIS FIT

Moduļu jumta panelis FIT — lai gan tajā izmantoti mūsdienīgi risinājumi, tas ir sveiciens vēsturei. Tā izskats atgādina klasiskos jumtus pirms daudziem gadiem, kuros loksnes, tāpat kā FIT paneļi, tika savienotas vertikāli un pamīšus, tādējādi radot unikālu vizuālo efektu. Turklāt bloķēšanas tehnoloģija ar fiksatoru ļauj radīt vizuālu efektu kā tradicionāli salocītas šuves gadījumā.

Mūsdienīgums, efektivitāte, funkcionalitāte

Paneļa modularitātei ir daudz priekšrocību – tas ievērojami paātrina montāžu, atvieglo transportēšanu, bet patentētās savienojumu sistēmas atvieglo visu uzstādīšanas procesu. Papildu priekšrocība ir vizuālais efekts, kas attiecas uz tradicionālo jumta segumu.

moduļu jumts7
moduļu jumts6

Ideāls izsmalcinātība atspoguļojas augstā estētikā

Gluda virsma vai aprīkota ar MICRO RIB garenprofilēšanu uz visas paneļa virsmas, kas samazina iespējamo viļņošanās efektu.

Papildu aizsardzība pret mainīgiem laikapstākļiem

Ražošanas stadijā loksnes krokā tiek iespiests īpašs hermētiķis. Tas izceļas ar augstu elastību un izturību pret mainīgiem laikapstākļiem.

moduļu jumts8
moduļu jumts4

Jaunākās tehnoloģijas nevainojamam jumta izskatam

Tehnisks risinājums paneļa salocīšanai pie jumta karnīzes daļas, lai noslēptu un aizsargātu nogriezto malu un novērstu nepieciešamību uzstādīt skrūves. Turklāt apakšējā BEND LOCK kroka ir nogriezta leņķī, kas atvieglo paneļu virzīšanu un savienošanu visā to garumā.

Loksnes sader kopā kā vēl nekad

Patentētā metode sastāv no reljefa stūra izgriešanas, lai savienojuma vietā nepārklātos trīs loksnes slāņi. Turklāt īpaši veidotais galējo ribu profils ļauj loksnēm ideāli piegulēt bez redzamiem garensavienojumiem.

moduļu jumts5

Tehniskā specifikācija

Nosaukums: FIT L / FIT S
Augstums: 22 mm / 22 mm
Efektīvais platums: 527 mm / 527 mm
Kopējais platums: 558 mm / 558 mm
Loksnes biezums: 0,5 mm / 0,5 mm
Loksnes garums: 2040 mm / 1020 mm
Efektīvais loksnes garums: 2010 mm / 990 mm
Cilņa garums sadalot loksni: 30 mm / 30 mm
Lokšņu skaits uz vienas paletes: 32 gb. / 32 gb.
Jumta slīpuma leņķis: > 9°

moduļu jumta specifikacija

PĀRKLĀJUMI UN KRĀSAS

herculit

Tas ir pārklājums, kas izstrādāts ciešā sadarbībā ar vadošo laku ražotāju labākajām tērauda rūpnīcām Eiropā. Daudzus gadus ilgā esošo pārklājumu izpēte un klientu vajadzību uzraudzība, īpašu uzsvaru liekot uz jumiķu vajadzībām, ir ļāvuši mums vienā izstrādājumā apvienot tik daudz dažādu priekšrocību. HERCULIT ir poliuretāna poliesteris ar augstu izturību pret mehāniskiem bojājumiem un 35 μm biezumu.

ultimat

35 μm biezs pārklājums ar ļoti augstu korozijas un UV izturību (RC4/RUV4). ULTIMAT pārklājums ar graudaino struktūru, ko iedvesmojusi daba, nesatur hromu un smagos metālus un ir zaļš, pārstrādājams produkts. Metāla loksnes, kas pārklātas ar ULTIMAT elastīgo pārklājumu, var profilēt ļoti zemā temperatūrā.

Mēs optimizēsim un sagatavosim jums izdevīgāko piedāvājumu!

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU