Vajadzīga palīdzība?

Sazinieties ar mums
pa t. +371 24 33 24 33 vai aizpildiet pieprasījuma formu!

SAZINĀTIES

Trapecveida profilloksne T-135-930

T-135-930 trapecveida loksne ir izstrādājums, kas paredzēts rūpnieciskajai celtniecībai. Trapecveida profils ir lieliski piemērots piemēram, sporta hallēm un peldbaseiniem, kā arī ražotnēm un sabiedriskām ēkām. Tie ir produkti, kas var izturēt lielu slodzi lielos laidumos. Visbiežāk izmanto izolētiem jumtiem. Iespēja pielāgot loksnes izmēru projektam samazina atlikumu daudzumu un ietekmē izdevumus.

Tehniskā specifikācija

Efektīvais platums: 930 mm
Kopējais platums: ~974 mm
Maks. ieteicamais loksnes garums: 14 000 mm
Loksnes biezums: 0,70-1,50 mm
Profila augstums: 136 mm

DOKUMENTI LEJUPIELĀDEI

PĀRKLĀJUMI UN KRĀSAS

POLIESTER INTERIOR [INT]

Metāla loksne pārklāta ar 15 µm poliestera slāni ar gludu un spīdīgu virsmu. Nelielā organiskā pārklājuma biezuma dēļ tas ir paredzēts galvenokārt iekšējai lietošanai un ēkas elementiem, kas nav tieši pakļauti laikapstākļiem.

AKSESUĀRI

SKRŪVES
skrūves

Cinka pārklājuma biezums, Farmer’s Screw paplāksne un EPDM blīve, kas ir izturīga pret mainīgiem laikapstākļiem, kā arī UV starojums ir atšķirības pazīmes, pateicoties kurām mūsu lokšņu metāla un stiprinājumu sistēmas veido vienotu veselumu. Papildus stiprinājumiem no standarta piedāvājuma, mēs varam nodrošināt praktiski jebkuru risinājumu.

NOTEKCAURULES
lietus notekas

Piemērotas notekas sistēmas izmantošana nodrošina efektīvu ūdens novadīšanu no jumta seguma, kas ir ļoti svarīgi tā izturībai un funkcionalitātei. Tas arī aizsargā ēkas fasādi no mitruma radītiem bojājumiem.

CINKOTAS LOKSNES
cinkotas loksnes

Mēs piegādājam apstrādātu tērauda materiālu, ko izmanto plaša produktu klāsta ražošanā.

KORES APDARE

Kores dakstiņi un apšuvums ir jebkura pareizi izgatavota jumta seguma neatņemama sastāvdaļa. Tie aizsargā no lieka ūdens un sniedz jumtam estētiku.

Mēs optimizēsim un sagatavosim jums izdevīgāko piedāvājumu!

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU