Vajadzīga palīdzība?

Sazinieties ar mums
pa t. +371 24 33 24 33 vai aizpildiet pieprasījuma formu!

SAZINĀTIES

Trapecveida profilloksne T153

Trapecveida loksne T-153 ir rūpnieciskai celtniecībai paredzēts izstrādājums, kas paredzēts noliktavu, loģistikas centru un sporta objektu celtniecībai. Tas ir lieliski piemērots arī kā nesošā daļa sabiedriskās ēkās, tirdzniecības centros vai ražošanas zālēs. Tie ir produkti, kas var izturēt lielu slodzi lielos laidumos – konstrukcijas ar lielu attālumu starp sijām/pīlāriem; lielas platības telpas: iepirkšanās centri, loģistikas un ražošanas centri (izolēti), komunālie objekti.

Tehniskā specifikācija

Efektīvais platums: 840 mm
Kopējais platums: ~880 mm
Maks. ieteicamais loksnes garums: 14 000 mm
Loksnes biezums: 0,70-1,50 mm
Profila augstums: 155 mm

prfofillokne 153

DOKUMENTI LEJUPIELĀDEI

PĀRKLĀJUMI UN KRĀSAS

POLIESTER INTERIOR [INT]

Metāla loksne pārklāta ar 15 µm poliestera slāni ar gludu un spīdīgu virsmu. Nelielā organiskā pārklājuma biezuma dēļ tas ir paredzēts galvenokārt iekšējai lietošanai un ēkas elementiem, kas nav tieši pakļauti laikapstākļiem.

AKSESUĀRI

SKRŪVES
skrūves

Cinka pārklājuma biezums, Farmer’s Screw paplāksne un EPDM blīve, kas ir izturīga pret mainīgiem laikapstākļiem, kā arī UV starojums ir atšķirības pazīmes, pateicoties kurām mūsu lokšņu metāla un stiprinājumu sistēmas veido vienotu veselumu. Papildus stiprinājumiem no standarta piedāvājuma, mēs varam nodrošināt praktiski jebkuru risinājumu.

NOTEKCAURULES
lietus notekas

Piemērotas notekas sistēmas izmantošana nodrošina efektīvu ūdens novadīšanu no jumta seguma, kas ir ļoti svarīgi tā izturībai un funkcionalitātei. Tas arī aizsargā ēkas fasādi no mitruma radītiem bojājumiem.

CINKOTAS LOKSNES
cinkotas loksnes

Mēs piegādājam apstrādātu tērauda materiālu, ko izmanto plaša produktu klāsta ražošanā.

KORES APDARE

Kores dakstiņi un apšuvums ir jebkura pareizi izgatavota jumta seguma neatņemama sastāvdaļa. Tie aizsargā no lieka ūdens un sniedz jumtam estētiku.

Mēs optimizēsim un sagatavosim jums izdevīgāko piedāvājumu!

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU