Vajadzīga palīdzība?

Sazinieties ar mums
pa t. +371 24 33 24 33 vai aizpildiet pieprasījuma formu!

SAZINĀTIES

Trapecveida profilloksne T-160

T-160 trapecveida loksne ir rūpnieciskai celtniecībai paredzēts izstrādājums, kas paredzēts noliktavām, loģistikas centriem un sporta objektiem. Tas ir lieliski piemērots arī kā nesošā daļa sabiedriskās ēkās, tirdzniecības centros vai ražošanas zālēs. Tie ir produkti, kas var izturēt lielu slodzi lielos laidumos – lielas platības telpas, iepirkšanās centri, loģistikas un ražošanas centri (izolēti), komunālie objekti, konstrukcijas ar lielu attālumu starp sijām/pīlāriem. Visbiežāk izmanto izolētiem jumtiem.

Tehniskā specifikācija

Efektīvais platums: 750 mm
Kopējais platums: ~790 mm
Maks. ieteicamais loksnes garums: 14 000 mm
Loksnes biezums: 0,75-1,50 mm
Profila augstums: 161 mm

t160 SPECIFIKACIJA

DOKUMENTI LEJUPIELĀDEI

PĀRKLĀJUMI UN KRĀSAS

POLIESTER INTERIOR [INT]

Šīs loksnes nepārtrauktā procesā ir karsti cinkotas no abām pusēm, kas aizsargā tērauda serdi pret koroziju. To virsmai var būt īpašs raksts vai arī bez tā. Versiju bez raksta raksturo gluda un viendabīga virsma, kas atbilst visaugstākajām estētiskajām prasībām.

AKSESUĀRI

SKRŪVES
skrūves

Cinka pārklājuma biezums, Farmer’s Screw paplāksne un EPDM blīve, kas ir izturīga pret mainīgiem laikapstākļiem, kā arī UV starojums ir atšķirības pazīmes, pateicoties kurām mūsu lokšņu metāla un stiprinājumu sistēmas veido vienotu veselumu. Papildus stiprinājumiem no standarta piedāvājuma, mēs varam nodrošināt praktiski jebkuru risinājumu.

NOTEKCAURULES
lietus notekas

Piemērotas notekas sistēmas izmantošana nodrošina efektīvu ūdens novadīšanu no jumta seguma, kas ir ļoti svarīgi tā izturībai un funkcionalitātei. Tas arī aizsargā ēkas fasādi no mitruma radītiem bojājumiem.

CINKOTAS LOKSNES
cinkotas loksnes

Mēs piegādājam apstrādātu tērauda materiālu, ko izmanto plaša produktu klāsta ražošanā.

KORES APDARE

Kores dakstiņi un apšuvums ir jebkura pareizi izgatavota jumta seguma neatņemama sastāvdaļa. Tie aizsargā no lieka ūdens un sniedz jumtam estētiku.

Mēs optimizēsim un sagatavosim jums izdevīgāko piedāvājumu!

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU