Vajadzīga palīdzība?

Sazinieties ar mums
pa t. +371 24 33 24 33 vai aizpildiet pieprasījuma formu!

SAZINĀTIES

Trapecveida profilloksne T-200

T-200 trapecveida loksne ir izstrādājums, kas paredzēts rūpnieciskai celtniecībai, tostarp augstceltņu noliktavām, loģistikas centriem un sporta objektiem. Tas ir lieliski piemērots arī kā nesošā daļa saimniecības ēkās, tirdzniecības centros vai ražošanas zālēs. Visbiežāk izmanto izolētiem jumtiem. Tie ir izstrādājumi, kas var izturēt lielas slodzes lielos laidumos, un tajā pašā laikā tiem ir raksturīga zema novirze. Iespēja pielāgot loksnes izmēru projektam samazina atkritumu daudzumu un ietekmē izpildes ekonomiju.

Tehniskā specifikācija

Efektīvais platums: 840 mm
Kopējais platums: ~883 mm
Maks. ieteicamais loksnes garums: 14 000 mm
Loksnes biezums: 0,75-1,50 mm
Profila augstums: 200 mm

T200

DOKUMENTI LEJUPIELĀDEI

PĀRKLĀJUMI UN KRĀSAS

POLIESTER INTERIOR [INT]

Metāla loksne pārklāta ar 15 µm poliestera slāni ar gludu un spīdīgu virsmu. Nelielā organiskā pārklājuma biezuma dēļ tas ir paredzēts galvenokārt iekšējai lietošanai un ēkas elementiem, kas nav tieši pakļauti laikapstākļiem.

AKSESUĀRI

SKRŪVES
skrūves

Cinka pārklājuma biezums, Farmer’s Screw paplāksne un EPDM blīve, kas ir izturīga pret mainīgiem laikapstākļiem, kā arī UV starojums ir atšķirības pazīmes, pateicoties kurām mūsu lokšņu metāla un stiprinājumu sistēmas veido vienotu veselumu. Papildus stiprinājumiem no standarta piedāvājuma, mēs varam nodrošināt praktiski jebkuru risinājumu.

NOTEKCAURULES
lietus notekas

Piemērotas notekas sistēmas izmantošana nodrošina efektīvu ūdens novadīšanu no jumta seguma, kas ir ļoti svarīgi tā izturībai un funkcionalitātei. Tas arī aizsargā ēkas fasādi no mitruma radītiem bojājumiem.

CINKOTAS LOKSNES
cinkotas loksnes

Mēs piegādājam apstrādātu tērauda materiālu, ko izmanto plaša produktu klāsta ražošanā.

KORES APDARE

Kores dakstiņi un apšuvums ir jebkura pareizi izgatavota jumta seguma neatņemama sastāvdaļa. Tie aizsargā no lieka ūdens un sniedz jumtam estētiku.

Mēs optimizēsim un sagatavosim jums izdevīgāko piedāvājumu!

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU