Vajadzīga palīdzība?

Sazinieties ar mums
pa t. +371 24 33 24 33 vai aizpildiet pieprasījuma formu!

SAZINĀTIES

Trapecveida profilloksne T-60

T-60 trapecveida loksne ir izstrādājums, kas paredzēts rūpnieciskajai celtniecībai. Trapecveida profils ir lieliski piemērots piemēram, sporta hallēm un peldbaseiniem, kā arī ražotnēm un sabiedriskām ēkām. Iespēja pielāgot loksnes izmēru projektam samazina atlikumu daudzumu un ietekmē izdevumus.

Tehniskā specifikācija

Efektīvais platums: 1002 mm
Kopējais platums: ~1040 mm
Maks. ieteicamais loksnes garums: 14 000 mm
Loksnes biezums: 0,60-1,25 mm
Profila augstums: 61 mm

T60 specifikacija

DOKUMENTI LEJUPIELĀDEI

PĀRKLĀJUMI UN KRĀSAS

POLIESTER STANDARD [RAL]

Tas ir pamata, klasisks organiskais pārklājums, kura biezums ir 25 μm. Tā viendabīgā virsma ir gluda – atkarībā no klienta vēlmēm pieejama glancētā vai metāliskā versijā. Materiālam ir dažādi pielietojumi, pateicoties tā augstajai izturībai pret koroziju un UV starojumu (RC3/RUV2). Piedāvātais pārklājums ir pieejams plašā krāsu diapazonā, kas aprakstīts, izmantojot universālo RAL modeļu grāmatu.

POLIESTER INTERIOR [INT]

Pārklājums ir pārklāts ar 15 μm poliestera slāni ar gludu un daļēji matētu virsmu. Pateicoties optimizētam organiskā pārklājuma biezumam, tas paredzēts galvenokārt iekšējai lietošanai un ēkas elementiem, kas nav tieši pakļauti laikapstākļiem (RA2), nodrošinot pareizo stiprības attiecību pret cenu un vizuālo efektu.

ocynk

Loksnes ar biezumu 200 g/m2 un 275 g/m2 nepārtrauktā procesā tiek karsti cinkotas no abām pusēm, kas aizsargā tērauda serdi pret koroziju (RC2). To virsmai var būt “zieds” (divos veidos), kas dažādo un ievieš raupjuma efektu, vai arī tā var nebūt. Versiju bez “ziedu” raksturo gluda un viendabīga virsma, kas atbilst visaugstākajām estētiskajām prasībām.

alucinks

Tā ir tērauda loksne, kas no abām pusēm pārklāta ar alumīnija un cinka sakausējumu, kas ir līdzīgs karstās cinkošanas procesam, 150 g/m2 biezumā. Pateicoties šim risinājumam, tas atbilst visstingrākajām prasībām attiecībā uz lokšņu metāla izturību pret atmosfēras koroziju un koroziju mitrā vidē (RC2). Tam ir papildu aizsargājošs Easyfilm® polimēra pārklājums, kas arī aizsargā tērauda malas ruļļos un uzlabo virsmas estētiku.

AKSESUĀRI

SKRŪVES
skrūves

Cinka pārklājuma biezums, Farmer’s Screw paplāksne un EPDM blīve, kas ir izturīga pret mainīgiem laikapstākļiem, kā arī UV starojums ir atšķirības pazīmes, pateicoties kurām mūsu lokšņu metāla un stiprinājumu sistēmas veido vienotu veselumu. Papildus stiprinājumiem no standarta piedāvājuma, mēs varam nodrošināt praktiski jebkuru risinājumu.

NOTEKCAURULES
lietus notekas

Piemērotas notekas sistēmas izmantošana nodrošina efektīvu ūdens novadīšanu no jumta seguma, kas ir ļoti svarīgi tā izturībai un funkcionalitātei. Tas arī aizsargā ēkas fasādi no mitruma radītiem bojājumiem.

CINKOTAS LOKSNES
cinkotas loksnes

Mēs piegādājam apstrādātu tērauda materiālu, ko izmanto plaša produktu klāsta ražošanā.

KORES APDARE

Kores dakstiņi un apšuvums ir jebkura pareizi izgatavota jumta seguma neatņemama sastāvdaļa. Tie aizsargā no lieka ūdens un sniedz jumtam estētiku.

Mēs optimizēsim un sagatavosim jums izdevīgāko piedāvājumu!

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU