Vajadzīga palīdzība?

Sazinieties ar mums
pa t. +371 24 33 24 33 vai aizpildiet pieprasījuma formu!

SAZINĀTIES

Trapecveida profilloksne T-80

T-80 trapecveida loksne ir paredzēta rūpnieciskajai celtniecībai – augstceltņu, noliktavu, loģistikas centru un sporta objektu celtniecībā. Produkts nodrošina lielu efektīvo pārklājuma platumu un tajā pašā laikā augstu nestspēju.

Tehniskā specifikācija

Efektīvais platums: 1130 mm
Kopējais platums: ~1165 mm
Maks. ieteicamais loksnes garums: 14 000 mm
Loksnes biezums: 0,70-1,50 mm
Profila augstums: 82 mm

T80 specifikacija

DOKUMENTI LEJUPIELĀDEI

PĀRKLĀJUMI UN KRĀSAS

POLIESTER INTERIOR [INT]

Pārklājums ir pārklāts ar 15 μm poliestera slāni ar gludu un daļēji matētu virsmu. Pateicoties optimizētam organiskā pārklājuma biezumam, tas paredzēts galvenokārt iekšējai lietošanai un ēkas elementiem, kas nav tieši pakļauti laikapstākļiem (RA2), nodrošinot pareizo stiprības attiecību pret cenu un vizuālo efektu.

AKSESUĀRI

SKRŪVES
skrūves

Cinka pārklājuma biezums, Farmer’s Screw paplāksne un EPDM blīve, kas ir izturīga pret mainīgiem laikapstākļiem, kā arī UV starojums ir atšķirības pazīmes, pateicoties kurām mūsu lokšņu metāla un stiprinājumu sistēmas veido vienotu veselumu. Papildus stiprinājumiem no standarta piedāvājuma, mēs varam nodrošināt praktiski jebkuru risinājumu.

NOTEKCAURULES
lietus notekas

Piemērotas notekas sistēmas izmantošana nodrošina efektīvu ūdens novadīšanu no jumta seguma, kas ir ļoti svarīgi tā izturībai un funkcionalitātei. Tas arī aizsargā ēkas fasādi no mitruma radītiem bojājumiem.

CINKOTAS LOKSNES
cinkotas loksnes

Mēs piegādājam apstrādātu tērauda materiālu, ko izmanto plaša produktu klāsta ražošanā.

KORES APDARE

Kores dakstiņi un apšuvums ir jebkura pareizi izgatavota jumta seguma neatņemama sastāvdaļa. Tie aizsargā no lieka ūdens un sniedz jumtam estētiku.

Mēs optimizēsim un sagatavosim jums izdevīgāko piedāvājumu!

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU