s-panel.lv > Services > Sienas profili > GOFRĒTAS TĒRAUDA LOKSNES SINUS

Vajadzīga palīdzība?

Sazinieties ar mums
pa t. +371 24 33 24 33 vai aizpildiet pieprasījuma formu!

SAZINĀTIES

GOFRĒTAS TĒRAUDA LOKSNES SINUS

Gofrētās tērauda loksnes, kas tiek izmantotas lielformāta iekārtās, ir arī efektīvas kā jumta vai fasādes materiāls mazākās ēkās, piemēram, garāžām vai lietus jumtiņiem. Arī šie produkti biežāk tiek izmantoti mūsdienu pilsētu dzīvojamo māju apbūvē.

Gofrētais profils SINUS ir veiksmīga tradicionālās formas un jaunāko aizsargpārklājumu kombinācija. Balstoties uz klasisko formu estētiku, tas piedāvā plašu apdares iespēju klāstu, piešķirot jumtam interesantu vizuālo efektu.

Tehniskā specifikācija

Efektīvais platums: 1064 mm
Kopējais platums: ~1100 mm
Profila augstums: 18 mm
Loksnes biezums: 0,5-1,0 mm
Maks. loksnes garums: 8000 m

sinus specifikacija

DOKUMENTI LEJUPIELĀDEI

PĀRKLĀJUMI UN KRĀSAS

Tas ir pārklājums, kas izstrādāts ciešā sadarbībā ar vadošo laku ražotāju labākajām tēraudlietuvēm Eiropā. Daudzus gadus pētot līdz šim izmantotos pārklājumus un sekojot līdzi klientu vajadzībām, īpašu uzmanību pievēršot jumiķu vajadzībām, ļāva vienā izstrādājumā apvienot tik daudz dažādu priekšrocību. HERCULIT ir poliesters, kas cietināts ar poliuretāniem, ar augstu izturību pret visa veida mehāniskiem bojājumiem, 35 μm biezs.

2022. gadā pēc daudzu mēnešu pētījumiem, izmēģinājumiem un laboratorijas pārbaudēm ieguvām par aptuveni 30% cietāku pārklājumu nekā iepriekšējā versija, tādējādi saglabājot tā biezumu (35 μm) un presējamību. Pateicoties visiem šiem parametriem, tas ir ārkārtīgi izturīgs produkts, kas lieliski derēs visprasīgākajam jumtam.

Garantijas laiks: 40 gadi,
IZI un ZET 55 gadi*

*Detalizēti garantijas nosacījumi ir norādīti garantijas talonā.

ULTIMAT [UTK] ir 35 mikronus biezs pārklājums, kam ir ļoti augsta izturība pret koroziju un UV starojumu (RC4/RUV4). Tā graudainā struktūra, ko iedvesmojusi daba, atgādina labi zināmo MAT 35 Standard [TK] pārklājumu.

ULTIMAT [UTK] pārklājums nesatur hromu un smagos metālus, un tam ir garantēta krāsu un struktūru atkārtojamība COMPACT SERIES UTK 23, UTK 24, UTK 31, UTK 33 krāsām.

Garantijas laiks: 20 gadi,
30 gadu garantija attiecas uz COMPACT SERIES komplektiem ULTIMAT [UTK] pārklājumā, kas iegādāti kopā ar INGURI noteku sistēmu krāsās UTK 23, UTK 24, UTK 31, UTK 33.

Pamata organiskais pārklājums ar biezumu 25 µm. Virsma ir viendabīga, gluda: spīdīga vai metāliska. Materiāls ar ļoti plašu pielietojumu. Tas ir pieejams plašā krāsu diapazonā, kas aprakstīts, izmantojot universālo RAL rakstu grāmatu.

*Detalizēti garantijas nosacījumi ir norādīti garantijas talonā.

Biezs (35 µm) organiskais pārklājums ar interesantu tekstūru, kas atgādina biezi uzklātu krāsu. Kodols ir tērauda pārklājums ar cinka un magnija sakausējumu, kas nodrošina pastiprinātu aizsardzību pret koroziju. Rezultāts ir ievērojams pretestības pieaugums pret balto un sarkano koroziju C3 vidē.

Garantijas laiks: 35 gadi*

*Detalizēti garantijas nosacījumi ir norādīti garantijas talonā.

Šīs loksnes nepārtrauktā procesā ir karsti cinkotas no abām pusēm, kas aizsargā tērauda serdi pret koroziju. To virsmai var būt īpašs raksts vai arī bez tā. Versiju bez raksta raksturo gluda un viendabīga virsma, kas atbilst visaugstākajām estētiskajām prasībām.

poliester interior parklajums

Metāla loksne pārklāta ar 15 μm poliestera slāni ar gludu un spīdīgu virsmu. Tā kā organiskais pārklājums ir plans, tas galvenokārt paredzēts iekšdarbiem un ēkas elementiem, kas nav tieši pakļauti laikapstākļiem.

Mēs optimizēsim un sagatavosim jums izdevīgāko piedāvājumu!

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU