s-panel.lv > Services > Sienas profili > PROFILLOKSNE T35

Trapecveida profilloksne T-35

T-35 trapecveida loksnei ir ļoti plašs pielietojums. Liela krāsu un pārklājumu pieejamība, tostarp kokam līdzīgu.Iespēja pielāgot loksnes izmēru projektam samazina atkritumu daudzumu un ietekmē izpildes ekonomiju. Piemerota garāžas durvju izbūvei, konteineriem, žogiem, bojāto fasādes elementu maskēšanai, nojumēm, garāžām, fasādēm.

Tehniskā specifikācija

Efektīvais platums: 1065 mm
Kopējais platums: ~1106 mm
Maks. ieteicamais loksnes garums: 12 000 mm
Loksnes biezums: 0,50-1,00 mm
Profila augstums: 34 mm

t35 profilloksne

DOKUMENTI LEJUPIELĀDEI

PĀRKLĀJUMI UN KRĀSAS

herculit

Tas ir pārklājums, kas izstrādāts ciešā sadarbībā ar vadošo laku ražotāju labākajām tēraudlietuvēm Eiropā. Ilgus gadus pētot līdz šim izmantotos pārklājumus un sekojot līdzi klientu vajadzībām, īpaši akcentējot jumiķu vajadzības, ļāva vienā izstrādājumā apvienot daudzas dažādas priekšrocības. HERCULIT [HC] ir 35 μm biezs ar poliuretāniem rūdīts poliesteris, kam ir augsta izturība pret visa veida mehāniskiem bojājumiem un uzticama izturība pret koroziju un UV starojumu (RC4/RUV4).

ultimat

35 μm biezs pārklājums, kam ir ļoti augsta izturība pret koroziju un UV starojumu (RC4/RUV4). Tās vizuālā iezīme ir graudaina struktūra. To iedvesmojusi daba, tāpēc tas ir bez hroma un smagajiem metāliem un kā ekoloģisks produkts ir pārstrādājams vismaz 80% apmērā. Lokšņu metāls, kas pārklāts ar elastīgu ULTIMAT [UTK] pārklājumu, var tikt profilēts īpaši zemā temperatūrā, kas ļauj to montēt gandrīz jebkuros laikapstākļos.

POLIESTER STANDARD [RAL]

Tas ir pamata, klasisks organiskais pārklājums, kura biezums ir 25 μm. Tā viendabīgā virsma ir gluda – atkarībā no klienta vēlmēm pieejama glancētā vai metāliskā versijā. Materiālam ir dažādi pielietojumi, pateicoties tā augstajai izturībai pret koroziju un UV starojumu (RC3/RUV2). Piedāvātais pārklājums ir pieejams plašā krāsu diapazonā, kas aprakstīts, izmantojot universālo RAL modeļu grāmatu.

ICE COVER ZM [ICEP]

Biezs (35 μm) organiskais pārklājums ar interesantu, kristālisku tekstūru, kas atgādina biezi uzklātu krāsu, ir nevainojama jumta garantija uz daudziem gadiem. Kodols ir tērauda pārklājums ar cinka un magnija sakausējumu, kas nodrošina pastiprinātu aizsardzību pret koroziju. Rezultāts ir ievērojams pretestības pieaugums pret balto un sarkano koroziju RC3 vidē.

POLIESTER INTERIOR [INT]

Pārklājums ir pārklāts ar 15 μm poliestera slāni ar gludu un daļēji matētu virsmu. Pateicoties optimizētam organiskā pārklājuma biezumam, tas paredzēts galvenokārt iekšējai lietošanai un ēkas elementiem, kas nav tieši pakļauti laikapstākļiem (RA2), nodrošinot pareizo stiprības attiecību pret cenu un vizuālo efektu.

ocynk

Loksnes ar biezumu 200 g/m2 un 275 g/m2 nepārtrauktā procesā tiek karsti cinkotas no abām pusēm, kas aizsargā tērauda serdi pret koroziju (RC2). To virsmai var būt “zieds” (divos veidos), kas dažādo un ievieš raupjuma efektu, vai arī tā var nebūt. Versiju bez “ziedu” raksturo gluda un viendabīga virsma, kas atbilst visaugstākajām estētiskajām prasībām.

AKSESUĀRI

SKRŪVES
skrūves

Cinka pārklājuma biezums, Farmer’s Screw paplāksne un EPDM blīve, kas ir izturīga pret mainīgiem laikapstākļiem, kā arī UV starojums ir atšķirības pazīmes, pateicoties kurām mūsu lokšņu metāla un stiprinājumu sistēmas veido vienotu veselumu. Papildus stiprinājumiem no standarta piedāvājuma, mēs varam nodrošināt praktiski jebkuru risinājumu.

NOTEKCAURULES
lietus notekas

Piemērotas notekas sistēmas izmantošana nodrošina efektīvu ūdens novadīšanu no jumta seguma, kas ir ļoti svarīgi tā izturībai un funkcionalitātei. Tas arī aizsargā ēkas fasādi no mitruma radītiem bojājumiem.

CINKOTAS LOKSNES
cinkotas loksnes

Mēs piegādājam apstrādātu tērauda materiālu, ko izmanto plaša produktu klāsta ražošanā.

KORES APDARE

Kores dakstiņi un apšuvums ir jebkura pareizi izgatavota jumta seguma neatņemama sastāvdaļa. Tie aizsargā no lieka ūdens un sniedz jumtam estētiku.

Mēs optimizēsim un sagatavosim jums izdevīgāko piedāvājumu!

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU