s-panel.lv > Services > Sienas profili > UGUNSBARJERA PROSYSTHERM

Vajadzīga palīdzība?

Sazinieties ar mums
pa t. +371 24 33 24 33 vai aizpildiet pieprasījuma formu!

SAZINĀTIES

UGUNSBARJERA PROSYSTHERM

PROSYSTHERM ir augstas ugunsizturības garantija celtniecībai. Tajā pašā laikā izstrādājumam ir augsta siltuma un skaņas izolācija. Tā galvenie pielietojumi ir komerciālas, rūpnieciskas un sabiedriskās ēkas.

PROSYSTHERM sistēmas ugunsmūris ir EI90 klases (tā neizplata uguni ne ēkas iekšpusē, ne ārpusē un saglabā ugunsdrošību līdz 90 minūtēm). PROSYSTHERM ir vairāku komponentu komplekts, kas ir ļoti viegli montējams. Mēs piedāvājam sistēmas sastāvdaļas daudzos variantos (izmēri, materiāls, krāsas). Šāda sistēmas uzbūve dod iespēju daudz brīvāk pielāgot seguma izskatu un parametrus individuālajām vajadzībām nekā kompozītmateriālu paneļu gadījumā.

PROSYSTHERM ir dažu, viegli saliekamu komponentu komplekts. Konstrukcijas elementiem ir dažādu izmēru, materiālu un krāsu variācijas. Salīdzinot ar laminētajām plāksnēm, šāda sistēma ļauj daudz vienkāršāk pielāgot izskatu un seguma parametrus atbilstoši individuālajām prasībām.

ugunsmūris 90 minutes
PROSYSTHERM specifikacija

Tradicionālā sistēma – siltināšana ar standarta minerālvati

Tālāk redzamā diagramma ilustrē izplatītākās problēmas ar tradicionālajām minerālvates siltināšanas metodēm. Sistēmas PROSYSTHERM inovatīvie komponenti, pateicoties to unikālajām īpašībām, novērš visas diagrammā norādītās problēmas.

[1] Siltuma tilta efekta rašanās, kas izraisa sasalšanu.
[2] Vibrāciju pārnešana (skaņas izolācija).
[3] Vilnas apmetums.
[4] Nepilnīga telpas izmantošana izolācijai.

prosystem

PĀRKLĀJUMI UN KRĀSAS

POLIESTER INTERIOR [INT]

Metāla loksne pārklāta ar 15 μm poliestera slāni ar gludu un spīdīgu virsmu. Tā kā organiskais pārklājums ir mazs, tas galvenokārt paredzēts iekšdarbiem un ēkas elementiem, kas nav tieši pakļauti laikapstākļiem.

Mēs optimizēsim un sagatavosim jums izdevīgāko piedāvājumu!

NOSŪTĪT PIEPRASĪJUMU